Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde

Oznámení

16. 3. 2020 | František Žána

Vážení zákazníci,

byla přijata vládní opatření, která mají za cíl minimalizovat rizika s šířením koronaviru - COVID-19 a to nejen na území České republiky.

Z tohoto důvodu vám tímto oznamujeme, že naše společnost pracuje v omezeném režimu, který nám neumožňuje se věnovat naší činnosti v takovém rozsahu, na který jste u nás zvyklí. Tímto okamžikem přerušujeme osobní předávky pomůcek do odvolání a stejně tak naši terénní pracovníci mají nařízenou "home Office", tedy práci z domova. Uděláme však maximum proto abychom i přes nepříznivou situaci splnili své závazky. V této souvislosti vás žádáme o vaši toleranci v případech, kdy se nám nepodaří vyhovět všem vašim požadavkům v plánovaném termínu. Uděláme však maximum proto, abychom zajistili vše pro včasné vyřízení vašich požadavků.

Všem přejeme, aby nadcházející období ve zdraví přečkali a byli ohleduplní a chápaví ke svému okolí.

Byť jsou naše kapacity a možnosti v současné době omezeny, jsme připraveni vám za symbolický poplatek zapůjčit některé z námi nabízených pomůcek. V případě vašeho zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat. Pomůcky do 50 000 Kč jsme připraveni vám zapůjčit za 1 000 Kč s DPH měsíčně. pomůcky nad tuto částku jsme připraveni vám zapůjčit za 1 500 Kč měsíčně. V konkrétních individuálních případech jsme připraveni vám tyto pomůcky zapůjčit i zcela zdarma až na několik týdnů.

Jsme tu pro všechny, kteří naši pomoc potřebují.

Váš tým Adaptech - přejeme všem hodně sil.

Jednatel společnosti

Zpět