Přichází Kapsys MiniVision2

27. 1. 2021 | Tomáš Hromádka | Témata: Kapsys Telefony Katalog

Společnost Adaptech s potěšením oznamuje, že na trh přichází nová generace telefonu Kapsys MiniVision s označením MiniVision2.

Nástupce populárního telefonu MiniVision je ve všech aspektech lepší, proto si pojďme ona vylepšení představit.

Evoluce hardwaru

Telefon rozměrově lehce narostl, ale stále se velmi pohodlně drží a díky větším rozměrům mohla být zvětšena i plocha klávesnice.

Ta byla kompletně přepracována, klávesy pro zadávání čísel jsou širší, s většími rozestupy, klávesy pro pohyb v nabídkách jsou vystouplé a potvrzovací střed má reliéfní úpravu stejně jako klávesy pro zvednutí a zavěšení hovoru. Klávesnice tak patří k tomu nejlepšímu, co je v této třídě na trhu.

Vylepšení doznal i reproduktor a mikrofon. Jak sluchátkový, tak hlasitý reproduktor mají příjemný, středově orientovaný a hlasitý projev a díky funkci volání přes sítě 4G (VoLTE) budou vaše hovory opravdu kvalitní a srozumitelné.

Kromě alfanumerické klávesnice telefon obsahuje i SOS tlačítko, které je umístěno na zádech telefonu a je mírně zapuštěno do těla přístroje, takže nehrozí jeho nechtěné stisknutí.

Zvětšen byl i displej, který na ploše o velikosti 2,31 palce nabízí možnost zobrazování textu, ikon nebo ikon i textu, 4 velikosti textu, 5 typů písma, 6 barevných kontrastů, tučné zobrazení a volbu rychlosti a doby posouvání zvětšeného textu.

Pohodlné nabíjení

Součástí telefonu Kapsys MiniVision2 je malý nabíjecí stojánek, do kterého stačí telefon lehce postavit a ten se ihned začne nabíjet.
Již tak nehrozí žádné problémy při manipulaci s microUSB konektorem či kabelem.

Nové funkce

Telefon dostal i pár nových a užitečných funkcí.

Přibyla aplikace Fotoaparát pro jednoduché pořizování základních snímků a Galerie pro jejich prohlížení, případně odeslání formou MMS, které tento přístroj již také podporuje.

Velmi užitečnou funkcí je Detektor osvětlení, který pomocí fotoaparátu snímá světlo ze svého okolí a jeho intenzitu oznamuje pomocí zvukového signálu. Již se vám tak nestane, že byste před odchodem zapomněli zhasnout.

Při cestování se může hodit velmi jednoduchá funkce Kde jsem, která díky připojení k internetu a GPS ohlásí vaši aktuální polohu.

Ostatní aplikace jsou shodné s předchozí generací tohoto přístroje.

Rychlejší procesor

Srdcem telefonu je dvoujádrový procesor Cortex-A7 s frekvencí 1,3 GHz a paměť RAM o velikosti 512 MB.
Oproti předchozí generaci je tato o poznání svižnější a má rychlejší odezvu na stisky kláves.

Vnitřní paměť má kapacitu 4 GB a přístroj podporuje i paměťové karty microSDHC do velikosti 32 GB. Kapacita baterie činí 1600 mAh, což by dle výrobce mělo stačit buď na 7 hodin hovoru, nebo 200 hodin v pohotovosti.

Shrnutí

Telefon Kapsys MiniVision2 zachovává jednoduchost ovládání předchozí generace, ale s výrazně lepšími parametry, proto doufáme, že s ním budete spokojeni i vy, naši zákazníci.